Haber Detayı
21 Ekim 2021 - Perşembe 23:00 Bu haber 732 kez okundu
 
ÜNLÜ RESSAMLAR GÜNDOĞDU’DA
Ülkemizin birbirinden önemli ressamları Cuma günü (yarın) saat 17.30’da Gündoğdu Art Galeri'deki karma resim sergilerinin açılışını gerçekleştirmek için Adana Gündoğdu Koleji’nde buluşacaklar
SANAT Haberi
ÜNLÜ RESSAMLAR GÜNDOĞDU’DA

Kuruluşundan bu yana sanatın ve sanatçının destekçisi olan Gündoğdu Vakfı’nın destekleriyle  “Toros Karma Resim Sergisi” 7 Kasım’a kadar açık kalacak ve Gündoğdu Koleji içinde bulunan Gündoğdu Art Galeride sanat severler ile buluşacak. 

HANGİ RESSAMLAR GELİYOR

Sergide ünlü ressamlar Barış Sarıbaş, Bengü Bahar, Beşir Bayar, Burak Erim, Dicle Çiftçi, Hakan Çapkan, Halime Türkyılmaz, Hüseyin Sönmez, Kadir Akyol, Musa Hatan, Mümin Candaş, Nini Önözden , Oben Yılmaz, Özgür Eryılmaz, Selmani Baki Kocaispir, Tuncay Topçu ve Ünal Kuş’un eserleri yer alacak.

GÖKHAN GÜNDOĞDU: SANATA DESTEĞİMİZ SÜRECEK

Gündoğdu Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı Dr. Gökhan Gündoğdu, “Kuruluşundan bu yana sanatın ve sanatçının destekçisi olan Gündoğdu Vakfı ‘nın katkılarıyla gerçekleştireceğimiz “Toros” Karma Resim Sergimizde birbirinden değerli sanatçılarımızın eserlerini ağırlıyoruz. Böyle önemli bir sanat olayını gerçekleştirecek ve Adana’nın tanıtımıma katkı verecek olmanın heyecanı içindeyiz. Sanata ve sanatçıya desteğimiz sürecek” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÜNLÜ, RESSAMLAR, GÜNDOĞDU’DA,
Yorumlar
Diğer Haberler
Haber Yazılımı