Haber Detayı
05 Nisan 2021 - Pazartesi 08:58 Bu haber 1287 kez okundu
 
Davutoğlu'ndan Süleyman Çalışkan İçin Taziye Ziyareti
Partisinin kuruluş ve teşkilatlandırma çalışmaları için Adana'da bulunan 62. Hükümet Başbakanı ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Adana'nın saygın ailelerinden ve iş dünyasının önemli aktörlerinden Çalışkan ailesine, partisinin il başkanı Ebubekir Yıldırım ile birlikte taziye ziyaretinde bulundu.
GÜNDEM Haberi
Davutoğlu'ndan Süleyman Çalışkan İçin Taziye Ziyareti

Partililerin de bulunduğu ziyarette geçtiğimiz aylarda vefat eden merhum Süleyman Çalışkan için yapılan ziyaret sonrasında samimi bir hava içerisinde geçen ziyaret sonrası Recep Çalışkan ve Doçent Dr. Necmettin Çalışkan twitter hesaplarınından yapılan ziyaret için teşekkür etti.

ASKON Yönetim Kurulu Başkanı Recep Çalışkan, "Gelecek Partisi Genel Başkanı 62. Hükümet Başbakanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Ailemizin muhterem büyüğü kayınpederim Süleyman Çalışkan'ın vefatı nedeniyle, taziye ziyaretinde bulundular. Ailemiz adına şükranlarımızı iletiyorum."
 Doç. Dr Necttin Çalışkan ise açıklamasında, "Gelecek Partisi Genel Başkanı, TC. 62. Başbakanı Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, maiyetiyle merhum babam için taziye ziyaretinde bulundular. Ailemiz adına müteşekkirim." dedi.

 Ziyarette ayrıca İmam Gazali Hıradağı, Cemalettin Çalışkan, Mustafa Çalışkan da hazır bulundu. www.büyüksaatgazetesi.com

Kaynak: Editör:
Etiketler: Davutoğlu'ndan, Süleyman, Çalışkan, İçin, Taziye, Ziyareti,
Yorumlar
Diğer Haberler
Haber Yazılımı