Haber Detayı
19 Temmuz 2020 - Pazar 20:12 Bu haber 1086 kez okundu
 
Büro Memur Sen’den Çintimar’a hayırlı olsun ziyareti
Büro Memur-Sen Adana Şube Başkanı Mehmet Tanrıöver Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne atanan Muzaffer Çintimar’ı makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak sendikal faaliyetler ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
GÜNDEM Haberi
Büro Memur Sen’den Çintimar’a hayırlı olsun ziyareti

Büro Memur-Sen Adana Şube Başkanı Mehmet Tanrıöver Gençlik Spor İl Müdürlüğü bünyesinde çalışan sözleşmelerini bir an önce kadroya geçirilmesi için çalışanlara her türlü desteğe hazır olduklarını belirterek, gerek Kredi Yurtlar Kurumu, gerekse kurum çalışanlarının görevde yükselme ve ünvan değişikliği sınavı ile ilgili yol ve harcamaların bir an önce ödenmesi için talepte bulunduklarını dile getirdi. Başkan Tanrıöver yapılan her türlü çalışmada ise üyelerinin her zaman yanında olduklarını belirtti.

Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne atanan Muzaffer Çintimar Türkiye'nin en büyük sendikası olan Büro Memur-Sen Adana Şube Başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek çalışan personellerinin özlük haklarının iyileştirilmesi hususunda her zaman destek vereceklerini belirtti. Adana'da sporun ve sporcunun başarısı için her türlü desteği vermeye hazır olduğunu vurgulayan Çintimar şehir stadının yeni sezon başlamadan önce Adanalı'nın hizmetine sunulacağını sözlerine ekledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Büro, Memur, Sen’den, Çintimar’a, hayırlı, olsun, ziyareti,
Yorumlar
Diğer Haberler
Haber Yazılımı