Haber Detayı
12 Temmuz 2020 - Pazar 13:37 Bu haber 900 kez okundu
 
AY'DAN ÇELEBİ'YE: "ÖNCE HADDİNİZİ BİLECEKSİNİZ!"
Cumhuriyet Halk Partisi Adana İl Başkanı Mehmet Çelebi Adana Büyükşehir Belediyesi’ne gelen hacizden sonra yaptığı basın açıklamasında bir il başkanına yakışmayacak şekilde AK Parti İl Başkanın Mehmet Ay’a saldırmıştı. Çelebi’ye yanıt yine AK Parti İl Başkanı Ay’dan geldi: ‘Karaktersizlik sizin siyaset anlayışınızda vücut bulmuştur.’
GÜNDEM Haberi
AY'DAN ÇELEBİ'YE:

İŞTE AK PARTİ İL BAŞKANI MEHMET AY’IN TWİTTER HESABINDAN CHP’Lİ ÇELEBİ’YE VERDİĞİ YANIT:

1-Köhnemiş, paslanmış ve bunamış zihniyeti ile siyaset yapan CHP İl Başkanı, Adana’mıza yapılan kötülüğü örtme vazifesini üstlenmiş. CHP Adana İl Başkanı, her meselede şahsımı hedef alarak, Adana Büyükşehir Belediyesi’nin sürüklendiği bataklığın görmezden gelinmesini istiyor.

2-Siyasi muhataplarına “çömez” diyecek kadar ahlaksızlaşan, kendisine de dinazor sıfatı yakıştırmış olur, “karaktersiz” diyecek kadar düşük zeka ile konuşan, kendisini de zavallı ilan eder. Koltuk meselesine gelince, AK Parti’de bütün koltuklar milletindir. Şov için kullanılmaz.

3-CHP il başkanı bütçeyle ilgili yalan söylüyorlar demiş. Biz resmi rakamlarla konuşuyoruz. Siz ise yalanlarla konuşuyorsunuz. Belediye’nin 2019 yılı gerçekleşmiş gelir bütçesi; 1.317.583.000 TL, ASKİ’nin gerçekleşmiş gelir bütçesi;694.145.000 TL, TOPLAM GELİR: 2.011.728.000 TL.

4-Makamını haczettirecek kadar beceriksiz zihniyetin ancak böyle bir il başkanı olurdu. Bu durumu bile savunacak kadar utanmazlar. Bu şehre aidiyeti olan herkes bu durumdan utanır. İl Başkanı biraz olsun utanmak yerine, pişkinlikle bu olayı savunma pervasızlığı içinde.

5- CHP Adana İl Başkanı şunu iyi bilmeli, karaktersizlik sizin siyaset anlayışınızda vücut bulmuştur. Yalan söyleyen, namus sözü verip sözünde durmayanların, bizim karakterimize söz söyleyecek ne hakkı ne de haddi vardır. Önce haddinizi bileceksiniz!

Kaynak: Editör:
Etiketler: AY'DAN, ÇELEBİ'YE:, "ÖNCE, HADDİNİZİ, BİLECEKSİNİZ!",
Yorumlar
Diğer Haberler
Haber Yazılımı